پورتال رستم - استان فارس
صفحه اصلي
اخبار
جستجو
رويدادها
متون عمومي
متون عمومي
متون عمومي
متون عمومي
متون عمومي
متون عمومي
متون عمومي
متون عمومي
منو
منو
همايش ها
ورود كاربران
سه شنبه 15 دي 1394 حضور دانشگاهیان دانشگاه پیام نور واحد رستم در تجمع بزرگ روز 9 دی
حضور دانشگاهیان دانشگاه پیام نور واحد رستم در تجمع بزرگ روز 9 دی  دانشگاهیان دانشگاه پیام نور رستم در تجمع بزرگ روز 9 دی ماه شرکت کردند.

دانشگاهیان دانشگاه پیام نور رستم همراه با سایر اقشار مردم این شهرستان به مناسبت 9 دی ماه ،روز میثاق امت با ولایت و روز بصیرت تجمع بزرگی را در مسجد جامع شهر تشکیل دادند.

سید علی خرسندی امام جمعه محترم شهرستان رستم سخنران این تجمع بزرگ بود و در سخنان خود به این مسئله اشاره کرد که حماسه نهم دی ماه و حضور عاشورایی مردم حماسه ساز و ولایتمدار ایران اسلامی در راهپیمایی 9 دی ماه 1388 نقطه عطفی در تاریخ انقلاب و برگ زریّن دیگری در افتخارات مرد و زن ایرانی به حساب می آید . حماسه 9 دی نماد عزّت، استقلال و بصیرت مردمی است که تا پای جان برای حفظ اصول اسلام و آرمان‌های انقلاب ایستاده اند و با صدای رسا اعلام کردند که اگر دشمن در برابر دین آنها بایستد در برابر تمام دنیای آنها خواهند ایستاد. روز نهم دی ماه در تاریخ انقلاب اسلامی با عنوان روز «بصیرت» تبدیل به یوم الله و ماندگار گردید. در این روز ماندگار و تاریخی ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی، حماسه ای دیگر آفرید و دشمنان خدا و دینش را مأیوس و ناامید ساخت و قلب امام زمان (عج) و نائب بر حقش حضرت آیت الله العظمی خامنه ای(دامت برکاته) را شاد ساخت.

در پایان روح الله ضیائی از اساتید این دانشگاه به قرائت شعر خود که با مضمون روز بصیرت بود پرداخت.

 

 
امتیاز دهی
 
 

خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما